درباره ما

شرکت پمپ پارسین، اولین و بزرگترین تولید کننده پمپ های سانتریفیوژ فاضلابی و پره باز در ایران، از سال “۱۳۳۷” پا به عرصه‌ی صنعت پمپ‌سازی گذاشت. راهبرد اصلی شرکت پارسین در تمامی زمان های گذشته، استفاده از تکنولوژی های روز و تمهید امکانات برای ساخت و تولید انواع پمپ صنعتی و تخصصی بوده است. راهبردی که کمک به صنایع کشور هدف اصلی آن را تشکیل داده است. این شرکت تلاش بر آن داشته است که زمینه خودکفایی در این شاخه مهم صنعتی را دنبال کند.

شرکت پارسین در ابتدا کار خود را با ساخت پمپ از روی نمونه پمپ های خارجی آغاز کرده و رفته رفته با اندوختن تجربیات و بالا بردن دانش فنی در این زمینه، شرکت پارسین اقدام به طراحی و ساخت پمپ های سانتریفیوژ و پره باز و نیز سیستم های مربوط به آن همت گمارد تا اکنون که به مرکزی برای گردآوری اطلاعات و تجربه های صنعتی و انتقال آن به علاقمندان و متخصصان تبدیل شد.

این شرکت با تلفیق بیش از نیم قرن سابقه و تکنولوژی روز دنیا، توانسته است تا به پشتوانه ی مهندسین و کارشناسان مجرب داخلی خود به عرصه طراحی پمپ های صنعتی و فاضلابی ورود کند و درسدد بهبود این محصولات برآید.

شرکت پمپ پارسین همواره سعی بر آن داشته است که با تولید به پشتوانه ی انرژی و نیروی کار داخلی، بتواند قدمی رو به جلو در صنعت این کشور برداشته و همچنین در بر طرف کردن نیاز مصرف کنندگان پمپ های فاضلابی و پره باز در صنعت کشورمان سهم کوچکی داشته باشد.

این شرکت مفتخر است که به عنوان قدیمی ترین تولید کننده انواع پمپ های سانتریفیوژ در زمینه های مختلف و با گردآوری بزرگترین بانک لوازم یدکی و پروانه پمپ در ایران، پشتیبان بیش از نیمی از کارخانجات کاغذسازی کشور است.

همچنین شرکت پارسین دریافت نمایندگی کل خاورمیانه از کارخانه های بزرگ و معتبر دنیا مانند کوهلر ( ایالات متحده آمریکا)، جنرال هیدرولیک ( ایالات متحده آمریکا)، AEG (آلمان)، باور (آلمان)، شینکو (ژاپن)، نیبلر (سوئد)، سور (یوگوسلاوی سابق) و … را نیز در کارنامه خود دارد.

سرانجام شرکت پارسین کوشیده است تا امروزه بتواند جواب گوی نیاز کارخانه ها و صنایع بزرگی در زمینه های آب، فاضلاب، پسماند، مواد غذایی، شن و ماسه، حفاری، پتروشیمی، صنایع کاغذسازی و … باشد.

این فعالیت هم اکنون نیز ادامه دارد و متخصصان این شرکت با رصد تکنولوژی روز دنیا و نیازهای داخلی تلاش می کنند تا در مقیاسی گسترده، نیازهای صنایع داخلی در زمینه انواع پمپ را مرتفع سازند